aniaANIA

Dietetyk sportowy, Trener Personalny, Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona, zapaśniczka, zawodniczka sportów sylwetkowych, magister pedagogiki, mama dwójki dzieci...
Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. W szkole podstawowej rozpoczęła przygodę z zapasami. Jako czynna zawodniczka uczestniczyła w licznych turniejach na arenie krajowej i międzynarodowej. Najważniejszy zdobyty tytuł to I miejsce Federation Francaise de Lutte Masters Cadets (Francja) w 2002 roku. Następnie trenowała w klubie Fighting Division Combat Club - MMA Bydgoszcz. Przy współpracy z różnymi instytucjami przeprowadziła wiele szkoleń oraz pokazów samoobrony, zwłaszcza z nastawieniem na obronę przed napastnikiem dla kobiet i osób starszych. Obecnie miłośniczka ciężkiego sprzętu, w 100% oddana swojej pasji.

Zajęcia, które prowadzi Ania:
Trening Obwodowy, ABS , Trening Obwodowy